Apie projektą

Antakalnyje, gamtos prieglobstyje, apsuptas pušynų kuriamas naujas individualių namų kvartalas šeimai GVAZDIKŲ 11.

Individualūs 115.00 m2 ploto namai sujungti tik per stogines ir lauko sandėliukus, o kiekvienam namui priklauso 4 arų namų valda - tai garantuos privatumą Jūsų šeimai.
Statybų pabaiga - 2017 m. (I etapas). 2018 m. (II etapas)

DNB banko pasiūlymas       Taupa.lt finansavimas

 

Namai šeimai

Gvazdikų 11 kvartalas - namai šeimai. Tai jaukus, apsuptas gamtos individualių namų kvartalas šeimai, kuriame įrengta bendra vaikų žaidimų aikštelė. Teritorija yra apverta, kiemas - išlygintas, sutvarkytas, įvažiavimo zona ir stoginė automobiliui - išklotos trinkelėmis.

Namai yra prestižinėje ir patogioje vietoje - Antakalnyje. Darželis, mokykla, parduotuvės už 2,1 km. o iki Vilniaus centro - 10 km. Šioje miesto dalyje nustatoma žema oro tarša.

 

Privatumas ir patogumas

Jūsų saugumui kvartalo teritorija yra aptverta medine tvora. Daugiau privatumo - individualūs namai sujungti tik per stogines ir lauko sandėliukus, o namų valda - 4 arai kiekvienam namui. Įrengta erdvi terasa - vasaros lauko pramogoms ilgiems vakarams.

Patogus vidaus patalpų išplanavimas, skirtas šeimai. namuose numatyti erdvūs miegamieji ir vonios kambariai. Yra drabužinė ir atskira patalpa dviračiams ar sodo reikmėms susidėti. Stoginė automobiliui.

 

Miškų ir gamtos apsuptyje

Jaukus, apsuptas žalių miškų ir mėlynuojančių ežerų individualių namų kvartalas.

Iki artimiausio Kairėnų ežero - 1 km. Pėstute 10 minučių - ir Jūs jau su šeima maudotės tyrame ežero vandenyje! Antavilio, Tapelio, Baldžio ežerai visai čia pat - tik 15 min. automobiliu.

Iki miško vos 100 m.! Tad vakariniai pasivaikščiojimai gryname ore, rytinis krosas ir pasivažinėjimai dviračiais su šeima - nuo šiol tai jūsų kasdienybė.

 

 

Šilti ir saugūs namai

Jūsų visada lauks šilti (įrengtas dujų katilas (grindinis), saugūs namai (įrengta apsaugos ir priešgaisrinė signalizacija).
Name pilnai išvedžiota elektra (7kw), vandentiekis - bendras gręžinys visam kvartalui, bei kanalizacija - bio valymo įrenginys dviems namams FELIXNAVIS.